.

    כך גם ילד הסנדוויץ שלך - לעולם לא יחשוב      שהוא מאומץ!

מכירות את התופעה החשדנית שצונחת תמיד ביום לא בהיר: "אמא, למה רק לי אין תמונה מבית החולים?"

כמו בכל פעם, גם בשבת הזו זה קרה. הם לא האמינו לי שפעם, בכיתה ז' ערכתי לעצמי דיאטה ומאז אני רזה…             טוב, ביננו, מי השפוי שיאמין?!

הנס הוא שלא כל כך קשה להוכיח…

ישבנו כולנו אחרי הסעודה, מצטופפים סביב הספה. האלבום על הברכיים של "אני תפסתי", הראשים מתנגשים, האפים דחוסים, ומה נשמע? "אני לא רואה"... (אל תנסו לעשות את זה אחרת, כי זה כל החוויה..;)

אחרי שירדו לי על הקפלים, שמחנו למצוא תגליות נוספות והמשכנו לצחוק ולהינות.

כל תמונה עולם.

נזכרנו בכל מה ששכחנו וגילינו דברים שמעולם לא זכרנו. יצאתי עם טעם מתוק ומשפחתי במחשבה על עוד 20 שנה מעל האלבום של ביתי. של ביתי?! פתאום נפל לי האסימון שאפילו תמונה אחת לא פיתחתי לה וקל וחומר שלא אלבום!          איזה דור!

בעבר הלא כל כך רחוק בעידן הפילם (זוכרים אותו?) היית ניגשת לכל לחיצה בדחילו ורחימו, מזיעה רק ממחשבה על כל נתח פילם שנשרף… ולבסוף תמיד, אבל תמיד הולכת לפתח - זאת פשוט הדרך היחידה להנות מהזכרונות. (ולחסוך כאב לב, על מה שנשאר בפילם)

בעידן הדיגיטלי של היום, לכל משפחה יש מספר מצלמות כמספר הנפשות. אבל - ביננו, מי משתמש בהם? וכשמשתמשים - לוחצים 90 פעם בלי לבדוק על מה ומי נלכד בעדשה… ואחר כך - לפתח- מי בכלל חושב על זה?! הכל עובר אחר כבוד מכרטיס הזיכרון למחשב.

אז אם נסכם - התפקיד של התמונות היום הוא לתפוס לנו כמה שיותר ג'יגה בזיכרון שרק לא ישאר לנו זיכרון….

החלטתי שאני לא מוכנה להפסיד את החוויה הזו, ובטח גם את לא.

אני פתחתי סדרת טיפים שמטרתם קודם כל להזכיר לי ולך שיש לנו עשרות חוויות משפחתיות כל יום שרק צריך לפתוח עיניים ולגלות אותן. אלו יכולות להיות חוויות שעד היום גרמו לך לצאת מדעתך, והיום תתחילי לראות בהן משהו שבעוד 5 שנים יגלגל אותך מצחוק, אז למה לא להתחיל לצחוק מהיום?

בטיפים נראה את החוויות ונלמד להנציח אותן. אנו גם נפתח יצירתיות במח הרדום שלנו וניצור חוויות חדשות שאפשר להוסיף לאלבום המשפחתי שלנו.

אני לא מתכוונת ללמד אותך צילום מקצועי. אני לא מאמינה גדולה במצלמות הביתיות, אבל הרי לא זאת המטרה. מה שכן, אני בהחלט אתן לך כלים להנציח את האושר המשפחתי בצורה היפה ביותר!

הי, רגע! שניה לפני שאת רצה לקנות אלבום (שיהיה לך איפה להכניס את התמונות שתפתחי - ואת הולכת כל חודש לפתח! אחרת לא עשית כלום… ; )

אני רוצה לתת לך בונוס!

רוצי, קני שני אלבומים!

למה שניים? אחד בשבילך, ואחד לילדים! מדי פעם אכניס טיפים של תרגילי צילום חוויתיים לילדים ואולי אם היתחשק לכן גם יצירות אמנות שהם יכולים ליצור ולצלם וכך הם יצרו בעצמם אלבום תמונות יפיפה שהם לא יפסיקו להשויץ בו, ולך יהיו כמה רגעים של שקט… (תודי, שזו חתיכת תעסוקה…;)

בטיפים הראשונים אתייחס רק לפן האומנותי בצילום כדי שתוכלי להתאמן ולשפר את התמונות וכך כשנתחיל להנציח את החוויות תהיי יותר משופשפת והתמונות שלך יראו אחרת!

אז מהרי - עוד רגע את מחתנת ילדים (זה עובר מדי מהר- תהיי בטוחה!) והרשמי כאן ל - "טיפ שכולו חוויה"

מחכה לך, רחלי תן עמי - מנציחה את האושר שלך.

לאתר החדש שלי

054-8526492 | rt8526492@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.